Tudnivalók

A Sádt Győző Alapítvány minden évben pályázatot hirdet a Corvinus Egyetem hallgatói számára.

A pályázat célja azon hallgatók támogatása, akik kiváló eredményeikkel, szociális rászorultságukkal, közösségi munkájukkal hasonló értékeket tudnak felmutatni, mint az alapítvány névadója.

A támogatás egyszeri pénzkifizetés vagy (1, illetve 2 féléves) ösztöndíj lehet.

Pályázni egy kötetlen formájú bemutatkozással, illetve az elbírálást segítő, a tanulmányi eredményeket, a szociális rászorultságot, illetve a végzett közösségi munkát bemutató dokumentumok másolatával lehet.

Az adott évi pályázat kiírása februárban történik a Hallgatói Önkormányzat segítségével a Corvinus Egyetemen, valamint ezen a honlapon.

A pályázat beadási határideje általában április elsö hete, a pontos időpontot az aktuális pályázat tartalmazza.

Az ünnepélyes eredményhirdetésre minden évben május elején a Corvinus Egyetemen kerül sor.