MEGHÍVÓ kuratóriumi ülésre

M E G H Í V Ó

a Sádt Győző Alapítvány 2020. július 09-én  17 órakor tartandó kuratóriumi ülésére: (személyesen vagy online)

Napirendi pontok:

1.  Jegyzőkönyvvezető, 2 hitelesítő megválasztása

2.  Az új elnök : Ceglédi György köszöntése, Zeke Gyula úrra emlékezés, 28 éven át tartó munkája értékelése.       Alapító okirat módosításáról beszámoló

3.  3 új kuratóriumi tag : Andó Brigitta, Andó Szabolcs, Gyöngyösi László köszöntése, bemutatkozásuk.         Bejelentés: Trizna István - Amarikába áttelepülése miatt 28 év után lemondott tagságáról, Rózsa Gábor egyéb   megbízatásai miat nem tudta tovább vállalni.

4.  Beszámoló a működési pályázatok helyzetéről

5.  Az alapítvány 2019. évi pénzügyi helyzete

6.  A koronavírus járvány következményének hatása: az eredményhirdetés módosításának megbeszélése

7.  A beérkezett  42  db. pályázat elbírálása

8.  Egyéb

Budapest, 2020. június 03.

Sádt  Edéné