Simple Node Archive

"Alapítvány épült az áldozat pénzén" - Az RTL Klub Házon kívül című műsorának riportja

"Összeomlás helyett segíteni kezdtek. A 20 évvel ezelőtti skálás gyilkosság egyetemista áldozatának szülei tízmilliós alapítványt hoztak létre, és fiatalokat segítenek."

Veress Krisztina riportfilmje.

TV2 riport: Hamarosan szabadul a skálás gyilkos

"Két év múlva szabadulhat a 90-es évek egyik legkegyetlenebb bűnözője Bene László, aki társával együtt négy embert ölt meg hidegvérrel. A párost 1994-ben fogták el. A társ, Donászi Aladár azóta öngyilkos lett a börtönben, Bene azonban készül a szabad életre, és nincs lelkiismeret furdalása. A Mokkában egyik áldozatának édesanyja elmondta, fél a gyilkos szabadulásától, főleg, mert a mai napig nem bánta meg tettét…"

A Bors cikke "Hátulról fog lelőni a skálás gyilkos"

A Bors 2012. január 24-i számában jelent meg interjú Sádt Zsuzsával Győző gyilkosának közelgő szabadulása kapcsán.